);

Augalų portretai 2021

 

MENINĖS FOTOGRAFIJOS KONKURSAS „AUGALŲ PORTRETAI 2021“

Birželio 21 dieną, prieš pat vasaros saulėgrįžą, jau ketvirtąjį kartą skelbiame meninės fotografijos konkurso „Augalų portretai 2021” pradžią.

Konkursas „Augalų portretai“, rengiamas įmonės „Femina Bona“, yra įkvėptas laisvės, kūrybos, emocinio pasitenkinimo bei gebėjimo stabtelėti ir pamatyti mus supančią gamtą. Konkurso idėja – atkurti žmogaus sąlytį su gamta, semtis iš augalų stiprybės, ramybės ir minties koncentracijos.

Kviečiame Jus būnant gamtoje ar keliaujant po Lietuvą atrasti kūrybą ir atsipalaidavimą. Pamatykite augalus, kaip įkvėpimo, pasigėrėjimo šaltinį, užfiksuokite gamtos grožį ir šia emocija pasidalinkite su kitais.

Laukiame Jūsų fotografijų, kuriose augalai ar gamtos peizažai galėtų atgyti namų interjeruose, ar dizaine, dovanodami teigiamas emocijas.

Šiais metais įsteigėme naują nominaciją jaunajam menininkui (12-18 metų), turinčiam pomėgį fotografuoti.

Konkurso pradžia: birželio 21 d.

Konkurso pusfinalis: rugsėjo 1 d.

Konkurso finalas: preliminari data rugsėjo 15 d.

 

 • PAGRINDINIS KONKURSO PRIZAS:

Pirmos vietos laimėtojui atiteks kūno ir sielos SPA savaitgalis MONTE PACIS dviems. Čia alsuoja gamta, istorija, poilsis ir gyvenimo džiaugsmas. Jūsų lauks nakvynė istoriniame Pažaislio vienuolyne barokinio stiliaus kambaryje.  Šefo Raimundo Dambrausko degustacinė vakarienė, lėti pusryčiai, individuali ekskursija su gide po Pažaislio kamaldulių vienuolyną, istorinė Pažaislio biblioteka, liepų alėjos skaitykla bei Jausmų dėžutės įsteigta dovana.

 

 • JAUNOJO MENININKO (12-18 m.) PRIZAS:

Diena su fotografe Monika Požerskyte

Kupina meno, patirčių ir kūrybos diena su fotografe Monika Požerskyte. Kartu su fotografe dalyvausi fotosesijoje, galėsi stebėti, kaip vyksta pasiruošimas fotosesijai, kaip gimsta profesionalios nuotraukos, fotografuosi pats/pati bei turėsi progą išgirsti naudingų patarimų iš pačios Monikos.

 

 • PUBLIKOS FAVORITO PRIZAS:

AMRES ART Gallery įsteigtas 150 EUR dovanų kuponas apsipirkti www.gallery.amres.art. internetinėje parduotuvėje.

 

 • PRIZAI 1-10 VIETOS LAIMĖTOJAMS:

Unikali Jausmų dėžutė iš skirtingų autentiškų produktų būtent Jums (dovanos vertė 50 EUR).

1-10 vietos, publikos favorito ir jaunojo menininko prizų laimėtojų darbai bus eksponuojami „AUGALŲ PORTRETAI 2021“ fotografijos parodoje.

 

 • DALYVIAI:

Mūsų konkurse mėgsta dalyvauti tiek fotografai profesionalai, tiek ir menininkai mėgėjai.

 

 • FOTOGRAFIJOS DARBŲ PATEIKIMAS:

Iš vieno konkurso dalyvio lauksime ne daugiau nei 3-jų aukštos kokybės nuotraukų. Fotografijas būtina pateikti iki 2021 m. rugsėjo 1 d. 12 val.

Konkurso nuotraukas pateikite ir dalyvio anketą užpildykite čia: http://augalupsichoterapija.lt/augalu-portretai-2021/

 

 • NUOTRAUKŲ TECHNINIAI REIKALAVIMAI:

Nuotraukos turi būti pateiktos JPG arba JPEG formatu. Fotografijų skaitmeninis dydis – ne mažesnis kaip 2 MB.

 

 • VERTINIMO KRITERIJAI:

Esminis vertinimo kriterijus emocija, originalumas, kompozicija, būtina sąlyga techninė nuotraukų kokybė ne mažesnė kaip 2 MB.

 

 • KONKURSO KOMISIJOS NARIAI:

AMRES ART / naujų iniciatyvų vadovė Rūta Kaupinytė
„AUGALŲ PORTRETAI 2020” nugalėtoja, fotografė Ramunė Vakarė
Grafikė Neringa Žukauskaitė
Fotografė Monika Požerskytė
KOMISIJOS PIRMININKĖ: „Femina Bona“ ir AMRES ART įkūrėja ir vadovė Rasa Baltė-Balčiūnienė

 

 • ORGANIZATORIAI:

Idėjos organizatorius: Iniciatyva Augalų psichoterapija
Pagrindiniai idėjos partneriai: FEMINA BONA, AMRES ART Gallery, Jausmų dėžutė, STYX Naturcosmetic Lietuva

 

 • KONKURSO BALSAVIMO ETAPAI:

– PUSFINALIS. Pasibaigus konkursui (rugsėjo 1 d.) skelbsime visas nuotraukas patekusias į konkurso pusfinalį – komisijos narių išrinktą TOP 100 fotografijų.
– PUBLIKOS FAVORITO RINKIMAI. Iš nuotraukų patekusių į pusfinalį rinksime publikos favoritą. Nugalės – daugiausiai „patinka“ (ir kitų „patinka“ reakcijų)  surinkusi fotografija.
– FINALAS. Komisijos nariai iš 100 į pusfinalį patekusių nuotraukų išrinks TOP 10 įspūdingiausių kadrų, pirmos vietos nugalėtoją ir jaunojo menininko laimėtoją.

* Projekto organizatoriai pasilieka teisę koreguoti konkurso sąlygas, atsižvelgiant į iškilusias nenumatytas aplinkybes ir pasilikti juridinę teisę naudoti konkurse dalyvaujančias nuotraukas komerciniais tikslais. Dalyvaudami konkurse patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su konkurso taisyklėmis.


Pasirinkite kiek Jūsų nuotraukų dalyvaus konkurse. Iš vieno konkurso dalyvio lauksime ne daugiau nei 3-jų nuotraukų.
Meninės fotografijos konkursas
„Augalų portretai“

DARBŲ PANAUDOJIMAS
Konkurso dalyvis, pateikdamas nuotraukas (kūrinį) konkurso organizatoriui suteikia teisę viešai skelbti kūrinį, padarant jį prieinamą internetu (rengiant parodas, talpinant kūrinį turimose interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose ar kitose žiniasklaidos priemonėse).
Konkurso dalyvis patvirtina ir atsako, kad jo pateikiama nuotrauka (kūrinys) yra originalus, nepažeidžiantis jokių trečiųjų asmenų teisių. Šalys susitaria bet kokius dėl šio konkurso kylančius ginčus ir nesutarimus spręsti taikiai derybų būdu. Jei taikiu būdu ginčo išspręsti nepavyksta, ginčas bus sprendžiamas Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka.
Konkurso dalyvis turi teisę pareikalauti, kad jo, kaip autoriaus, vardas būtų nurodomas viešai rodant ar kitaip panaudojant kūrinį.ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
Konkurso dalyvio pateikiamus asmens duomenis (vardą, pavardę, kontaktinę informaciją bei kitus konkurso dalyvio savanoriškai nurodomus asmens duomenis) tvarkys duomenų valdytojas FEMINA BONA, UAB (į.k. 133845750, adresas J. Jasinskio g. 4-1, LT-01112 Vilnius). Duomenys yra tvarkomi konkurso organizavimo ir nugalėtojo išrinkimo bei apdovanojimo tikslais, taip pat siekiant vykdyti įprastą FEMINA BONA, UAB veiklą ir įgyvendinti taikomas teisines prievoles. Duomenys yra tvarkomi asmens sutikimo pagrindu, kuris išreiškiamas savo noru užsiregistruojant dalyvauti konkurse bei FEMINA BONA, UAB taikomų teisinių prievolių pagrindu. Asmuo turi teisę bet kada atšaukti duotą sutikimą, taip pat teisę susipažinti su apie jį tvarkoma informacija, gauti jos kopiją (teisė į duomenų perkeliamumą), teisę reikalauti ištaisyti neteisingus ar netikslius asmens duomenis, teisę prieštarauti duomenų tvarkymui ir reikalauti jį apriboti, taip pat teisę prašyti, kad jo duomenys būtų ištrinti. Manydamas, kad jo duomenys yra tvarkomi pažeidžiant teisės aktų reikalavimus, asmuo turi teisę paduoti skundą priežiūros institucijai.
Duomenys yra tvarkomi tiek laiko, kiek yra būtina tvarkymo tikslams pasiekti, nebent teisės aktuose būtų numatytas reikalavimas ar pagrindas ilgesniam duomenų saugojimui, jei to reikia vykdant FEMINA BONA, UAB taikomas teisines prievoles ar ginant FEMINA BONA, UAB teises ir teisėtus interesus.
Tiek, kiek yra būtina tvarkymo tikslams pasiekti, FEMINA BONA, UAB duomenis gali perduoti tretiesiems asmenims – konkurso taisyklėse nurodytiems komisijos nariams bei įvairiems paslaugų teikėjams, tokiems kaip IT paslaugų teikėjai, el. pašto paslaugų teikėjai bei kiti paslaugų teikėjai, kurių paslaugomis naudojasi FEMINA BONA, UAB.
Norint sužinoti daugiau apie savo asmens duomenų tvarkymą, susisiekite su FEMINA BONA, UAB el. paštu info@augalupsichoterapija.lt