);

Augalų portretai 2022

 

MENINĖS FOTOGRAFIJOS KONKURSAS „AUGALŲ PORTRETAI 2022“

Rugpjūčio 2 d., jau penktąjį kartą skelbiame meninės fotografijos konkurso „Augalų portretai 2022” pradžią!

Konkursas „Augalų portretai“, rengiamas įmonės „Femina Bona“, yra įkvėptas laisvės, kūrybos, emocinio pasitenkinimo bei gebėjimo stabtelėti ir pamatyti mus supančios gamtos dovanas.

Konkurso idėja – atkurti žmogaus sąlytį su gamta, semtis iš jos stiprybės, ramybės ir minties koncentracijos.

Kviečiame Jus būnant gamtoje ar keliaujant po Lietuvą atrasti kūrybą ir atsipalaidavimą. Pamatykite augalus, kaip įkvėpimo, pasigėrėjimo šaltinį, užfiksuokite gamtos dovanas ir pasidalinkite su kitais.

Šiemet kreipiame fokusą į gamtos mums dovanojamus turtus. Laukiame Jūsų fotografijų, kuriose modeliais tampa vaisiai, uogos ir daržovės.

 

Konkurso pradžia: rugpjūčio 2 d.

Konkurso pusfinalis: spalio 3 d.

Konkurso finalas: preliminari data spalio 14 d.

 

  • PAGRINDINIS KONKURSO PRIZAS:

Pirmos vietos laimėtojui atiteks savaitgalis dviems įspūdingame Zyplių dvaro ansamblyje, kuriame susijungė dvaro istorinė praeitis ir modernumas. Čia jūsų lauks poniška nakvynė Zyplių dvaro oficinoje, kur atrasite užmiesčio dvaro ramybę, karališką komfortą ir gurmanišką skonių šventę. Būsite pakviesti į didžiąją puotą, kurios metu šefas-kuchmistras Artūras Rakauskas kvies ragauti Lietuvos didikų tradicinius patiekalus, Jausmų dėžutė įsteigtas prizas (dovanos vertė 250 eur).

 

  • PUBLIKOS FAVORITO PRIZAS:

Jausmų dėžutė įsteigtas 100 EUR dovanų kuponas apsipirkti www.jausmudezute.lt internetinėje parduotuvėje

 

PRIZAI 1-10 VIETOS LAIMĖTOJAMS:

Unikali Jausmų dėžutė iš skirtingų autentiškų produktų būtent Jums (dovanos vertė 30 EUR).

 

1-10 vietos bei publikos favorito prizų laimėtojų darbai bus eksponuojami „AUGALŲ PORTRETAI 2022“ fotografijos parodoje.

 

  • DALYVIAI:

Mūsų konkurse mėgsta dalyvauti tiek fotografai profesionalai, tiek ir menininkai mėgėjai.

 

  • FOTOGRAFIJOS DARBŲ PATEIKIMAS:

Iš vieno konkurso dalyvio lauksime ne daugiau nei 3-jų aukštos kokybės nuotraukų. Fotografijas būtina pateikti iki 2022 m. spalio 3 d. 12 val.

Konkurso nuotraukas pateikite ir dalyvio anketą užpildykite čia:  https://augalupsichoterapija.lt/augalu-portretai-2022/

 

  • NUOTRAUKŲ TECHNINIAI REIKALAVIMAI:

Nuotraukos turi būti pateiktos JPG arba JPEG formatu. Fotografijų skaitmeninis dydis – ne mažesnis kaip 2 MB.

 

  • VERTINIMO KRITERIJAI:

Esminis vertinimo kriterijus emocija, originalumas, kompozicija, estetika. Būtina sąlyga techninė nuotraukų kokybė ne mažesnė kaip 2 MB.

 

  • KONKURSO KOMISIJOS NARIAI:

Žurnalistė, redaktorė Ieva Rekštytė-Matuliauskė
„AUGALŲ PORTRETAI 2021” konkurso nugalėtoja Alina Kulbokienė
Fotografė Monika Požerskytė
KOMISIJOS PIRMININKĖ: „Femina Bona“ ir AMRES ART įkūrėja ir vadovė Rasa Baltė-Balčiūnienė

 

  • ORGANIZATORIAI:

Idėjos organizatorius: Iniciatyva Augalų psichoterapija
Pagrindiniai idėjos partneriai: FEMINA BONA, AMRES ART Gallery, Jausmų dėžutė

 

  • KONKURSO BALSAVIMO ETAPAI:

– PUSFINALIS. Pasibaigus konkursui (spalio 3 d.) skelbsime visas nuotraukas patekusias į konkurso pusfinalį – komisijos narių išrinktą TOP 100 fotografijų.
– PUBLIKOS FAVORITO RINKIMAI. Iš nuotraukų patekusių į pusfinalį rinksime publikos favoritą. Nugalės – daugiausiai „patinka“ (ir kitų „patinka” reakcijų)  surinkusi fotografija.
– FINALAS. Komisijos nariai iš 100 į pusfinalį patekusių nuotraukų išrinks TOP 10 įspūdingiausių kadrų ir pirmos vietos nugalėtoją.

* Projekto organizatoriai pasilieka teisę koreguoti konkurso sąlygas, atsižvelgiant į iškilusias nenumatytas aplinkybes ir pasilikti juridinę teisę naudoti konkurse dalyvaujančias nuotraukas komerciniais tikslais. Dalyvaudami konkurse patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su konkurso taisyklėmis.

 


Pasirinkite kiek Jūsų nuotraukų dalyvaus konkurse. Iš vieno konkurso dalyvio lauksime ne daugiau nei 3-jų nuotraukų.
Meninės fotografijos konkursas
„Augalų portretai“

DARBŲ PANAUDOJIMAS
Konkurso dalyvis, pateikdamas nuotraukas (kūrinį) konkurso organizatoriui suteikia teisę viešai skelbti kūrinį, padarant jį prieinamą internetu (rengiant parodas, talpinant kūrinį turimose interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose ar kitose žiniasklaidos priemonėse).
Konkurso dalyvis patvirtina ir atsako, kad jo pateikiama nuotrauka (kūrinys) yra originalus, nepažeidžiantis jokių trečiųjų asmenų teisių. Šalys susitaria bet kokius dėl šio konkurso kylančius ginčus ir nesutarimus spręsti taikiai derybų būdu. Jei taikiu būdu ginčo išspręsti nepavyksta, ginčas bus sprendžiamas Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka.
Konkurso dalyvis turi teisę pareikalauti, kad jo, kaip autoriaus, vardas būtų nurodomas viešai rodant ar kitaip panaudojant kūrinį.ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
Konkurso dalyvio pateikiamus asmens duomenis (vardą, pavardę, kontaktinę informaciją bei kitus konkurso dalyvio savanoriškai nurodomus asmens duomenis) tvarkys duomenų valdytojas FEMINA BONA, UAB (į.k. 133845750, adresas J. Jasinskio g. 4-1, LT-01112 Vilnius). Duomenys yra tvarkomi konkurso organizavimo ir nugalėtojo išrinkimo bei apdovanojimo tikslais, taip pat siekiant vykdyti įprastą FEMINA BONA, UAB veiklą ir įgyvendinti taikomas teisines prievoles. Duomenys yra tvarkomi asmens sutikimo pagrindu, kuris išreiškiamas savo noru užsiregistruojant dalyvauti konkurse bei FEMINA BONA, UAB taikomų teisinių prievolių pagrindu. Asmuo turi teisę bet kada atšaukti duotą sutikimą, taip pat teisę susipažinti su apie jį tvarkoma informacija, gauti jos kopiją (teisė į duomenų perkeliamumą), teisę reikalauti ištaisyti neteisingus ar netikslius asmens duomenis, teisę prieštarauti duomenų tvarkymui ir reikalauti jį apriboti, taip pat teisę prašyti, kad jo duomenys būtų ištrinti. Manydamas, kad jo duomenys yra tvarkomi pažeidžiant teisės aktų reikalavimus, asmuo turi teisę paduoti skundą priežiūros institucijai.
Duomenys yra tvarkomi tiek laiko, kiek yra būtina tvarkymo tikslams pasiekti, nebent teisės aktuose būtų numatytas reikalavimas ar pagrindas ilgesniam duomenų saugojimui, jei to reikia vykdant FEMINA BONA, UAB taikomas teisines prievoles ar ginant FEMINA BONA, UAB teises ir teisėtus interesus.
Tiek, kiek yra būtina tvarkymo tikslams pasiekti, FEMINA BONA, UAB duomenis gali perduoti tretiesiems asmenims – konkurso taisyklėse nurodytiems komisijos nariams bei įvairiems paslaugų teikėjams, tokiems kaip IT paslaugų teikėjai, el. pašto paslaugų teikėjai bei kiti paslaugų teikėjai, kurių paslaugomis naudojasi FEMINA BONA, UAB.
Norint sužinoti daugiau apie savo asmens duomenų tvarkymą, susisiekite su FEMINA BONA, UAB el. paštu info@augalupsichoterapija.lt